Kontakt

Detské jasle SLONÍK
Petra Jilemnického 28, Michalovce

0915 931 295
0908 037 390

info@detskejasleslonik.sk

Cenník

Celodenná starostlivosť: 340 eur + stravná jednotka
 
 

 

Stravná jednotka zahŕňa: desiatu, obed, olovrant, ovocie a pitný režim počas celého pobytu dieťaťa v zariadení.

Celodenná starostlivosť v čase od 7:00 – 16:30 hod zahŕňa:

Starostlivosť: kompletnú celodennú starostlivosť o dieťa našimi odborníkmi, pestrý edukačný a zábavný celodenný program, výtvarné a edukačné pomôcky, výlety, prechádzky do blízkeho parku, reflexnú vestu. Samozrejmosťou je aj narodeninové prekvapenie pre našich malých oslávencov s detskou party. 
 
Hygienické potreby: hygienické vreckovky, vlhčené vreckovky, toaletný papier, antiseptický ochranný krém (SUDOKRÉM), ochranný krém proti UV žiareniu, zubnú pastu, mydlo na ruky. Každé dieťa bude mať zároveň k dispozícii uteráčik na ruky, nočník, postieľku, posteľnú bielizeň s príslušenstvom, skrinku na osobné veci. V cene je zahrnuté externé pranie uteráčikov a posteľnej bielizne.
 
V prípade, že dieťa bude akýmkoľvek spôsobom citlivé na hygienické potreby, používané našim zariadením, rodič ich zabezpečí osobne na vlastné náklady. 
 
 

 

Naše zariadenie poskytuje súrodenecké zľavy.

 

  • Mesačný  poplatok  za  školné  je  hradený  vopred  na  nasledujúci  kalendárny  mesiac  bankovým prevodom.
  • Rezervácia miesta je možná po vzájomnom dohovore s prevádzkovateľom zariadenia. 
  • Poplatky môžu byť upravené na základe zvýšenia sa prevádzkových nákladov 1. Detských jaslí a opatrovateľského centra Sloník. O takejto zmene budú rodičia vopred písomne informovaní 30 dní vopred.
  • Zariadenie  1.  Detských  jaslí  a  opatrovateľského  centra  pre  detí  Sloník  uprednostňuje  deti s potrebou celodennej starostlivosti. 
  • Zárobkovo činných rodičov dieťaťa do 3 rokov veku upozorňujeme na možnosť čerpania príspevku na starostlivosť o dieťa do výšky 280, EUR mesačne podľa zákona č.561/2008 Z. z. 
 
  Žiadosť o príspevok na dieťa si môžete stiahnuť tu: